Vsakdo je vsaj enkrat v življenju slišal pravljico o Pepelki. Zgodbo o deklici, ki je ostala brez mame in očeta, prepuščena tistrm, ki je niko!li niso mogli imeti tako radi kot njeni lastni
starši.
Ste kdajpomislili, koliko otrok na tem svetu odrašča brez Ijubezni in topline? Osamljeni in žalostni, nerazumljeni in zavrženi Ijubezen iščejo drugod. V sanjah, v pravljicah, med
igračami, ptiči, živalmi, cvetjem
Vsak dan povsod okoli nas ti žalostni otroci odraščajo v žalostne ljudi.
To je zgodba o eni izmed takšnih deklic..


Mnenja
Clear filtersZaenkrat še ni mnenj.