#PrazničnoPecivo je zbirka dobrih tek receptov, s katerimi lahko vsakdo stori še boljši praznični vzdušje. V zbirki boste našli lahkotne, zabavne in okusne načine za peko prazničnega peciva za velike zabave, za družinska srečanja ali za posebne priložnosti. Zbirka je polna kreativnih in nenavadnih receptov, ki bodo vse vaše goste osupnili in navdušili. Prav tako vsebuje vegetarijanske, veganske in običajne recepte, da lahko vsaka oseba uživa okusne praznične sladice ali druge jedi. Pecivo lahko zamesite iz vsega, kar imate na voljo, vključno s svežimi jagodičevjem, lešniki, oreščki ter jabolki, čokolado, karamelo in smetano. #Pec
Praznično pecivo – Zbirka Dober tek recepti
#PrazničnoPecivo je #zabavna zbirka dobrih #receptov, ki bo vaše goste osupnila. Vključuje raznolike in okusne spektakel recepte, ki so enostavni za pripravo in sestavljanje. Od začetka dela do zaključka bo vsak korak logično predstavljen, da izdelek postane najboljši. Poleg tega bo vaše praznično pecivo tako okusno kot vsaka sladica. Pekoče bombe, razigrane fotografije in vse potrebne ilustracije bodo postale vaši najljubši deli. #Kuhanje #Slastno #Recepti #Kulinarika #HitroKuhanje #TekRecepti
| Leto izdaje |
|---|
32,97 € (z DDV)
Ni na zalogi
Ta izdelek je trenutno razprodan.
Brez skrbi! Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo takoj, ko bo spet na zalogi.
Ni na zalogi
Dostava in Vračila
Vsa naročila, prejeta do 11:00, bodo odpremljena isti ali prvi naslednji delovni dan v kolikor so artikli na zalogi v lokalnem trgovskem skladišču.
Za artikle, ki jih na zalogi trenutno nimamo in jih pridobimo iz centralnega skladišča ali od dobavitelja, veljajo spodnji okvirni roki dobave.
Knjige meseca
Nad težave s prostato na naraven način: Priročnik z nasveti o prehrani in prehranskih dopolnilih za zdravo prostato
Ocenjeno 5.00 od 5
(3)
Notranje bogastvo otrok
Ocenjeno 5.00 od 5
(2)
Maja Pucelj in Žan Pucelj Šterk
Št. strani: 53
Pozdravimo multiplo sklerozo: Dieta, razstrupljanje in prehranska preobrazba za popolno okrevanje – Prenovljena izdaja
Ocenjeno 5.00 od 5
(2)
Zanimivo branje: živeti bolje
Katharina Bodenstein
Dr. Peter J.D`Adamo
Št. strani: 268
Christopher J. Hammond (2001)
Dodatne informacije
| Dimenzije | |
|---|---|
| Dobavitelj | |
| ISBN | |
| Leto izdaje |
Mnenja kupcev
Ocenjeno 0 od 5
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Praznično pecivo – Zbirka Dober tek recepti” Prekliči odgovor
Zadnje ogledane knjige
Ljudje, ki so kupili to so kupili tudi
Gorazd Rožnik, Manjusha Pawagi (2003)


Mnenja
Počisti filtreZaenkrat še ni mnenj.