Dragi bralci, nadvse aktualno branje! Kdor se bo zaradi vatikanskega medijskega spektakla spraševal, kaj ima to opraviti z Jezusom, Kristusom, bo ogorčen, v kolikšni meri cerkveni nauk in struktura izhajata direktno iz poganskega kulta malikovanja. Poganskemu kultu so nadeli krinko kristjansko, tako so stoletja vlekli in vlečejo človeštvo za nos. Cerkev prav tako grobo posega v življenje posameznika kot tudi v celotno javno življenje – z grožnjo večnih peklenskih muk za vse, ki se ji ne podvržejo. Z Jezusom, Kristusom, z Njegovim preprostim naukom in s prvotnim prakristjanstvom, to sploh nima nič skupnega! Vsak človek je svoboden, da veruje, kar hoče in vsaka institucija lahko uči, kar hoče. PrakristjaŹni samo takrat ne molčimo, ko neka institucija zlorablja ime Jezusa, Kristusa, ko sebe imenuje kristjansko, čeprav njen nauk in njena dela, ne samo, da nimajo nič opraviti z naukom Jezusa, Kristusa, ampak mu celo nasprotujejo….
Kdo sedi na Petrovem stolu? – Samo za bistre glave in dobre analitike
Dragi bralci, nadvse aktualno branje! Kdor se bo zaradi vatikanskega medijskega spektakla spraševal, kaj ima to opraviti z Jezusom, Kristusom, bo ogorčen, v kolikšni meri cerkveni nauk in struktura izhajata direktno iz poganskega kulta malikovanja. Poganskemu kultu so nadeli krinko kristjansko, tako so stoletja vlekli in vlečejo človeštvo za nos. Cerkev prav tako grobo posega v življenje posameznika kot tudi v celotno javno življenje – z grožnjo večnih peklenskih muk za vse, ki se ji ne podvržejo. Z Jezusom, Kristusom, z Njegovim preprostim naukom in s prvotnim prakristjanstvom, to sploh nima nič skupnega!
Vsak človek je svoboden, da veruje, kar hoče in vsaka institucija lahko uči, kar hoče. PrakristjaŹni samo takrat ne molčimo, ko neka institucija zlorablja ime Jezusa, Kristusa, ko sebe imenuje kristjansko, čeprav njen nauk in njena dela, ne samo, da nimajo nič opraviti z naukom Jezusa, Kristusa, ampak mu celo nasprotujejo….
| Avtor | DNM, Več avtorjev |
|---|---|
| Leto izdaje | 2006 |
6,00 € (z DDV)
Ni na zalogi
Ta izdelek je trenutno razprodan.
Vnesite e-naslov in obvestili vas bomo, ko bo izdelek spet na zalogi.
Ni na zalogi
Dostava in Vračila
Vsa naročila, prejeta do 11:00, bodo odpremljena isti ali prvi naslednji delovni dan v kolikor so artikli na zalogi v lokalnem trgovskem skladišču.
Za artikle, ki jih na zalogi trenutno nimamo in jih pridobimo iz centralnega skladišča ali od dobavitelja, veljajo spodnji okvirni roki dobave.
Knjige meseca
Razmišljam drugače – družinski priročnik za trening dobre volje in pozitivno razmišljanje
Vesna Marinko (2026)
Nova psihosomatika v praksi – Povezava telesa, duše in zavesti
Ocenjeno 5.00 od 5
(2)
Dušan Enova (2025)
Zanimivo branje: živeti bolje
Dušan Enova (2025)
Anita Ogulin, Vasja Jager (2025)
Št. strani: 184
Duane Packer, Sanaya Roman
Št. strani: 255
Knjige istega avtorja
DNM, Več avtorjev (1996)
DNM, Več avtorjev (2000)
DNM, Več avtorjev (2003)
Dodatne informacije
| Avtor | DNM, Več avtorjev |
|---|---|
| Dimenzije | 12,0 x 17,5 |
| Dobavitelj | Zadie Smith |
| Leto izdaje | 2006 |
Mnenja kupcev
Ocenjeno 0 od 5
0 reviews
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Kdo sedi na Petrovem stolu? – Samo za bistre glave in dobre analitike” Prekliči odgovor


Mnenja
Clear filtersZaenkrat še ni mnenj.