Hodim, hodiš, hodimo

Nekdo je zapisal, da je hoja kraljica zdravja. Izjemna misel in nasvet hkrati, da se končno prebudimo, stopimo stran od pisalne mize ali udobja ob gledanju televizijskega programa. Prav zato želim v tej knjigi predstaviti sto najzanimivejših in najprivlačnejših pohodniških in tematskih poti za vse, posebno pa za družine z otroki.

Avtor
Vezava
Leto izdaje
Število strani

28,50  (z DDV)

Na voljo za naročilo brez zaloge

🚚 Brezplačna dostava nad 34 € 🔒 Varno plačilo 📚 Založba in knjigarna Cangura

Na voljo za naročilo brez zaloge

Dostava in Vračila

Vsa naročila, prejeta do 11:00, bodo odpremljena isti ali prvi naslednji delovni dan v kolikor so artikli na zalogi v lokalnem trgovskem skladišču.

Za artikle, ki jih na zalogi trenutno nimamo in jih pridobimo iz centralnega skladišča ali od dobavitelja, veljajo spodnji okvirni roki dobave.

Zanimivo branje: živeti bolje

Opis

Organiziranih poti je po nekaterih podatkih kar 400, po drugi različici celo 700. Šele v zadnjih letih smo se tudi pri nas začeli zavedati pomena gibanja, ki naj postane del zdravega načina življenja. Hoja je prvinski način gibanja, ki od nas ne zahteva veliko, le primerno obutev in oblačilo, poleg tega še ustrezno opremo, na primer dodatno oblačilo, pohodne palice, vodo, morda kakšno okrepčilo, mobilni telefon, fotografski aparat in podobno.

Pri odločitvi o nujnosti hoje, ne le enkrat na teden ali nemara celo vsakih štirinajst dni, temveč vsak dan in načrtno, skladno seveda z vremenskimi razmerami, naj bi nas vodila skrb za naše lastno zdravje. V tem primeru tudi skrb za zdravje celotne družine, vključno z našimi otroki. Prav njim moramo posvečati vso pozornost in jim biti hkrati za zgled. Zato je prav, da otroke na hojo navajamo že od malih nog naprej.

Dodatne informacije

Avtor
Dimenzije
Dobavitelj
Vezava
ISBN
Leto izdaje
Novost
Podnaslov
Število strani

Mnenja kupcev

0 reviews
0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Hodim, hodiš, hodimo”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja