Slovenska bibliografija za Kanado. 1832-2007

Avtor

Vezava

Leto izdaje

15,00  (z DDV)

Ni na zalogi

Ta izdelek je trenutno razprodan.

Brez skrbi! Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo takoj, ko bo spet na zalogi.

Ni na zalogi

Dostava in Vračila

Vsa naročila, prejeta do 11:00, bodo odpremljena isti ali prvi naslednji delovni dan v kolikor so artikli na zalogi v lokalnem trgovskem skladišču.

Za artikle, ki jih na zalogi trenutno nimamo in jih pridobimo iz centralnega skladišča ali od dobavitelja, veljajo spodnji okvirni roki dobave.

Opis

Knjiga je že peti zvezek bibliogfrafij, ki ga je Knjižnica Dušana Černeta izdala skupaj z Mladiko. Bibliografija popisuje knjižne izdaje in periodične publikacije v slovenščini in dela slovenskih avtorjev, živečih v Kanadi, ki so napisana v angleškem ali francoskem jeziku, ter prevode slovenskih knjig, ki so izšla v Kanadi. Tako da je skupno obdelanih in popisanih več kot petsto enot. Ob vsakem naslovu so tudi navedene knjižnice, ki posedujejo popisani izvod.
Delo kaže na življenjsko moč zdomskih Slovencev ter njihovo pestro izdajateljsko dejavnost.

Dodatne informacije

Avtor

Vezava

ISBN

Leto izdaje

Novost

Mnenja kupcev

0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Slovenska bibliografija za Kanado. 1832-2007”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja