Prav razburil sem se, ko sem moral podpisati priporočeno pošiljko. To še nikoli ni bilo nIč dobrega, sem pa zatipal, da je bila v veliki kuverti knjiga. Bila je nekakšna tematska zbirka, seveda o,življenju in smrti, ampak pri biografijah avtorjev me je zmrazilo, obstajala je nekakšna rdeča nit, namreč, vsi so živeli najmanj v starih predelih mesta, če že ne na kakšni podstrehi, in prav videl sem jih, kako jim kaplja vsaj mesečina v pero,« pravi med drugim pisatelj v oznaki svojega dela.»Tudi v mojem okolišu je živela oseba, ki je pisala. Bil pa je to možakar, ki je pisal za predal. Hitro so mi razložili, da ga ni nihče razumel, na kar sem jaz še hitreje prikimal.
Vseeno ni bil čisto običajen primer… Umiral mu je prijatelj. Naročili so mu, naj za to priložnost sestavi pogrebni govor.«…


Mnenja
Clear filtersZaenkrat še ni mnenj.