Zgodba o potovanju

Potovati po svetu, spoznavati, raziskovati – na začetku sem bil kot otrok, pa čeprav odrasel. Od doma sem se odpravil na pot, ki mi še danes riše nasmeh na obraz. Zato sem jo zapisal v to knjigo. Sprva je bila stresna, nato avanturistična in na koncu romantična.

Avtor

Vezava

Leto izdaje

Število strani

27,00  (z DDV)

Zaloga pri dobavitelju - dobava 4-6 dni

Zaloga pri dobavitelju - dobava 4-6 dni

Dostava in Vračila

Vsa naročila, prejeta do 11:00, bodo odpremljena isti ali prvi naslednji delovni dan v kolikor so artikli na zalogi v lokalnem trgovskem skladišču.

Za artikle, ki jih na zalogi trenutno nimamo in jih pridobimo iz centralnega skladišča ali od dobavitelja, veljajo spodnji okvirni roki dobave.

Opis

Potovanje

Na naši Zemlji obstajajo kraji, ki so tako lepi in zanimivi, da človeku vzamejo sapo. Pa tudi takšnih neprivlačnih je kar nekaj.

A prav vsi so vredni izkušnje.

Ta zgodba je zapis koščka mojega življenja, preko katerega sem raziskoval sebe in svet. Daleč od doma sem spoznal, da spomini ne morejo obstajati brez čustev.

To je razlog, da jih ljudje radi delimo. Zato sem v to knjigo zapisal svoje najboljše spomine, svojo pustolovščino, svojo zgodbo o potovanju.

O avtorju

Vid Legradić živi v Mostah pri Komendi. Poklicno se s svojim podjetjem ukvarja z logistiko v turizmu in vodniško dejavnostjo. Po izobrazbi je univerzitetni diplomirani politolog, po duši naravoslovec, po srcu pa popotnik. Kombinacija teh treh strasti ga je v življenju vodila v raznovrstne intelektualne in športne dejavnosti, ki so se (in se še) nadgrajujejo v potovanja. Potovanja ra- zume kot naslednjo stopnjo svojega vseživljenjskega učenja, zato se jih je odločil tudi zapisati.

Pisal je od nekdaj zelo rad.

Dodatne informacije

Avtor

Dimenzije

Vezava

ISBN

Leto izdaje

Novost

Podnaslov

Število strani

Mnenja kupcev

0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Zgodba o potovanju”

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja