Vinogradništvo je dolga in bogata kultura, ki se razteza skozi vse etaže slovenske zgodovine. Knjiga Vina Slovenije – Bibliofilska izdaja – 1, ponuja popoln vodnik za vsakega ljubitelja vina in omogoča, da doživite, kako padec popotuje skozi obilne okuse starodavne tradicije. Z očarljivimi grafikami, vam knjiga omogoča popolne inštrukcije o odločenem potovanju med vini Slovenije. Od antike do 16. stoletja, dočaka¨te enostaven in čustven način, da razumete način pridelovanja vina in kako voda prehaja v grozdja. Na svojem potovanju med nastankom vina, se boste spoznali z zgodovino slovenskih trtnikov in zakulisje, ki je predstavljeno v knjigi. Knjiga ima podobne z
Izdelek “Počutim se dobro!” je dodan v košarico. Prikaži košarico
Vina Slovenije – Bibliofilska izdaja
. knjiga#VinaSlovenije čarobna in domača. Ta bibliofilska izdaja bo še okrepila nepozabno vinski izkušnjo. Prva knjiga iz serije Vas bo popeljala na potovanje po svetu vin in dala dragocene informacije o slovenskih vinih in njihovih prvovrstnih terroirjih po vsej Sloveniji. Od zgodovinskih vinorodnih območij do velikih raziskav. Odkrijete lahko odlična stara vina in pridelave, ki so vredne vas divjanje navdušenja. Uživajte in okušajte vino, ki ga ponuja ta edinstvena serija! #Bibliofilska #Izdaja #Knjiga #Vino #Slovenija #Terroir
| Leto izdaje | 2004 |
|---|
82,62 € (z DDV)
Ni na zalogi
Ta izdelek je trenutno razprodan.
Brez skrbi! Vnesite svoj e-poštni naslov in obvestili vas bomo takoj, ko bo spet na zalogi.
Ni na zalogi
Dostava in Vračila
Vsa naročila, prejeta do 11:00, bodo odpremljena isti ali prvi naslednji delovni dan v kolikor so artikli na zalogi v lokalnem trgovskem skladišču.
Za artikle, ki jih na zalogi trenutno nimamo in jih pridobimo iz centralnega skladišča ali od dobavitelja, veljajo spodnji okvirni roki dobave.
Knjige meseca
Razmišljam drugače – družinski priročnik za trening dobre volje in pozitivno razmišljanje
Vesna Marinko (2026)
Nova psihosomatika v praksi – Povezava telesa, duše in zavesti
Ocenjeno 5.00 od 5
(2)
Dušan Enova (2025)
Zanimivo branje: živeti bolje
Katharina Bodenstein
Dr. Peter J.D`Adamo
Št. strani: 268
Christopher J. Hammond (2001)
Dodatne informacije
| Dimenzije | 13,5 x 24,5 |
|---|---|
| Dobavitelj | Richard Leigh |
| ISBN | 961-6531-05-0 |
| Leto izdaje | 2004 |
Mnenja kupcev
Ocenjeno 0 od 5
Ocenjeno 5 od 5
0
Ocenjeno 4 od 5
0
Ocenjeno 3 od 5
0
Ocenjeno 2 od 5
0
Ocenjeno 1 od 5
0
Bodi prvi ocenjevalec “Vina Slovenije – Bibliofilska izdaja” Prekliči odgovor


Mnenja
Počisti filtreZaenkrat še ni mnenj.